Konsultacje

Jak zacząć współpracę ?

KROK 1 Zapoznaj się z cennikiem usług i warunkami współpracy

KROK 2 Skontaktuj się ze mną, w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy.

Napisz w wiadomości rodzaj wybranej usługi oraz jeśli chorujesz, to na co?

KROK 3 Po ustaleniu szczegółów dokonaj wpłaty na podany numer rachunku.

Czas na dokonanie wpłaty to 48 godzin od zarezerwowania terminu pierwszej konsultacji lub wykupienia jadłospisu. Brak wpłaty jest równoznaczny z anulowaniem terminu wizyty lub anulowaniem usługi.

KROK 4 Po otrzymaniu wpłaty wyślę do Ciebie najważniejsze dokumenty do wypełnienia: ankietę oraz dzienniczek żywieniowy.

KROK 5 Wypełnij ankietę, zrób dzienniczek żywieniowy i badania laboratoryjne.

Zarezerwuj sobie co najmniej 30 minut, aby dokładnie i szczegółowo wypełnić ankietę wstępną oraz pozostałe dokumenty. Wyślę Ci ankietę do wypełnienia oraz dzienniczek z możliwością uzupełnienia na komputerze

KROK 6 Odeślij do mnie mailowo  dzienniczek oraz wyniki badań.

Konsultacja – najpóźniej na 3 dni przed planowana wizytą

Sam jadłospis – najpóźniej do 5 dni po otrzymaniu dokumentów do wypełnienia

 

Jak wygląda współpraca online ?

JADŁOSPIS – 7 DNIOWY 

W przypadku zakupu pojedynczej usługi – 7 – dniowego jadłospisu, po maksymalnie 10 dniach roboczych (2 tygodniach) od otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów, indywidualnie dobrany jadłospis wskoczy do Ciebie na maila.

PAKIETY USŁUG Z JADŁOSPISAMI

Na pierwszą wizytę spotykamy się online.

Kontaktujemy się albo telefonicznie lub poprzez google meet – nie trzeba posiadać żadnej aplikacji, wystarczy sprawny internet i dołączenie do rozmowy za pomocą linku, który ode mnie otrzymasz.

Do 10 dni roboczych (2 tygodni) od pierwszej konsultacji na maila wskoczy do Ciebie indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb 7 – dniowy jadłospis.

Otrzymany jadłospis stosujesz cyklicznie przez miesiąc naszej współpracy.

W międzyczasie odbywają się konsultacje kontrolne, które pozwalają na monitorowanie procesu.

PAKIET USŁUG – PSYCHODIETETYKA I ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH & EDUKACJA

Na pierwszą wizytę spotykamy się online.

Kontaktujemy się albo telefonicznie lub poprzez google meet – nie trzeba posiadać żadnej aplikacji, wystarczy sprawny internet i dołączenie do rozmowy za pomocą linku, który ode mnie otrzymasz.

Podczas pierwszej konsultacji jestem dla Ciebie!

Pytam między innymi o cel Twojej wizyty, oczekiwania jakie masz względem mnie, o to czego potrzebujesz? Na podstawie Twojej historii nakreślam obszary problematyczne i proponuję przebieg dalszej współpracy.

Co tydzień odbywają się kolejne konsultacje.

Przebieg konsultacji jest indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. W trakcie konsultacji można np. analizować dzienniczek, zdobywać nową wiedzę poprzez edukację, dzielić się tym co jest trudne, przerabiać różne zadania psychodietetyczne, które mają na celu ułatwić wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych w życie.

W tym pakiecie usług można również wykupić jadłospis, który otrzymasz po dokonaniu wpłaty, do 10 dni roboczych (2 tygodnie).

Kategorie: Inne

Wyszukaj w serwisie

Kontakt

Natalia Horodko
dietetyk

T: 666197857
E: szczypta@natki.pl

Social Media